NOWE TURBO – NOWA JAKOŚĆ REGENERACJI

Fachowcy pracujący w warsztatach i serwisach, z jakimi współpracujemy, doskonale wiedzą, czego chcą: jakości premium, która zagwarantuje efektywne działanie turbosprężarki oraz ekspresowej realizacji, dzięki której sprawnie mogą naprawiać samochody klientów. W jaki sposób spełniamy te oczekiwania?

Po pierwsze, do regeneracji wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części marek premium, takich jak Kode, Melett. Dla Ciebie oznacza to jedno – dostajesz produkt, który jakością nie rożni się od modelu fabrycznego.

Po drugie, regeneracją sprężarek, które nam przesyłasz, zajmuje się zespół doświadczonych specjalistów. To ludzie, którzy mogą pochwalić się wiedzą, umiejętnościami i licznymi certyfikatami i którzy regularnie się doszkalają. W końcu branża samochodowa jest bardzo dynamiczna.

Po trzecie, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie, np. urządzeniu CIMAT TURBOTEST. Przekłada się to na precyzyjną diagnostykę na etapie wstępnym i kalibrację na etapie końcowym.

DBAMY O RENOMĘ TWOJEGO WARSZTATU

  • Dysponujemy dużą powierzchnią magazynową, co daje Ci dostęp do ok. 5 000 produktów od ręki, w tym do mniej popularnych modeli.
  • Mechanikom zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne. W oparciu o diagnostykę układu podpowiadamy, co mogło odpowiadać za uszkodzenie turbosprężarki i jakie obszary mogą wymagać uwagi.
  • Co najważniejsze, uczciwość w biznesie jest dla nas bardzo ważna. Jeśli na regenerację trafia do nas turbosprężarka, która jest sprawna, po prostu ją zwracamy i podpowiadamy, w czym może tkwić problem.

U NAS ZREGENERUJESZ TURBOSPRĘŻARKĘ DLA MARKI SAMOCHODU:

Regenerujemy turbosprężarki do marek takich jak : Hummer, Same, Alfa Romeo, Mahindra, Kia, Audi, Infiniti, Avia, BMW, Kamaz, Citroen, Piaggio, Doosan, Bentley, Detroit Diesel, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Hanomag, Dodge, Daihatsu, Hino, DAF, Holder, Daewoo, Jenbach, Kawasaki, Deutz, Fiat, Kubota, Ford, Lombardini, Honda, Lotus, Hyundai, Luxgen, Iveco, Mack, Jaguar, Maserati, Jeep, McLaren, MTU, Schhell, John-Deere, Lancia, SISU, Land Rover, Sumitomo, Mazda, Mercuiser, VM, Lexus, Mercedes, Volvo, Valtra, Gaz, Hitachi, Opel, Isuzu, Nissan, Mitsubishi, Man, Multicar, Renault, Perkins, Peugeot, LDV, Massey Ferguson, Porsche, Pontiac, Caterpillar, Rover, Case, Saab, Claas, Seat, JCB, Skoda, Cummins, Shibaura, Fendt, Smart, Steyr, SsangYong, MWM, Subaru, Scania, Suzuki, Komatsu, Toyota, Lincoln, Tata, Cadilac, Volkswagen, New-Holland, KHD, Zetor, Liebherr, Yanmar, Ursus, Bugatti, Kukje, raba, Rolls-Royce, GM, Ferrari, Yamaha, Kobelco, Hatz, GMC

JAK PRACUJEMY?

ODWIEDŹ NASZ SKLEP INTERNETOWYSKLEP NOWE TURBO

© Copyright 2020 Nowe Turbo

Zadzwoń